YASAL UYARI

Anasayfa / Yasal Uyarı

EMSEY HOSPITAL YASAL UYARI

 

Aşağıdaki maddelerde www.emseyhospital.com/com.tr web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi Emsey Hospital'a aittir ve siteyi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

 

Kullanım ve gizlilik koşulları  Emsey Hospital'a ait www.emseyhospital.com/com.tr ve burada belirtilen Emsey Hospital logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir.

 

Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Emsey Hospital'nun logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.

 

www.emseyhospital.com/com.tr  sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.

 

www.emseyhospital.com/com.tr  web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi (download edilmesi), kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması, bir web sitesinin içinde frame, i-frame ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Kullanıcılar bu sitede yer alan bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacı ile kullanabilir. Aksine davranışlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan www.emseyhospital.com/com.tr   sitesinin kullanıcıları, www.emseyhospital.com/com.tr   web sitesinin sahibi olan Emsey Sağlık Hizmetleri İşletmeleri ve Turizm Otelcilik Ticaret A.Ş  cezai şart olarak her bir ihlal için cezai şartın fahiş olmadığını ve mahkemelerden tenkisini talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Emsey Hospital web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye erişim sıkıntılarından doğan ve doğacak zarar ve / veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve / veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

 

İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.

 

Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Emsey Hospital web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Emsey Hospital asla  sorumlu tutulamaz.

 

Sitede yer alan tüm bilgiler, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, son kullanıcılarımıza bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Emsey Hospital internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Emsey Hospital önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Emsey Hospital hiç bir şekide sorumlu değildir.

 

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakki Emsey Hospital'a aittir. Emsey Hospital'ın yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.

 

Emsey Hospital kurumuna ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir. Emsey Hospital kurumna ait web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir. Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.

 

Emsey Hospital, hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğunda olup  oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

www.emseyhospital.com/com.tr ve mikrositelerde Online Hizmetler, Emsey Bebekleri, Geçmiş Olsun ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir. www.emseyhospital.com/com.tr sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

 

Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Emsey Hospital ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

 

Emsey Hospital ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır. Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

 

www.emseyhospital.com/com.tr  sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir. Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.

 

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi kurumsal@emseyhospital.com mail adresine iletebilirsiniz.

Hızlı Randevu