ANESTEZİ VE REANİMASYON


Emsey Hospital Anestezi ve Reanimasyon birimleri, diğer bölümlerle tam entegre bir şekilde hastalarımızın en güvenli sağlık hizmetini almasını sağlamak için alanında uzman hekimlerle hizmet vermektedir.

 

Emsey Hospital’da Genel Cerrahi, Göz, KBB, Üroloji, Göğüs Cerrahi, Kardiyovasküler Cerrahi, Jinekoloji ve Obstetrik, Yeni Doğan Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kalp Cerrahisi, Ortopedi ve Travma, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Beyin Cerrahi ameliyatları için anestezi ve yoğun bakım hizmeti sunulmaktadır.

 

Emsey Hospital bünyesinde bulunan 42 yeni doğan, 16 genel yoğun bakım, 8 kalp-damar cerrahisi, 8 koroner yoğun bakım ünitesi, tam teşekküllü donanımı ve sizi kendinizi güvende hissettiren uzman ekibi ile multidisipliner yaklaşım prensibiyle hizmet vermektedir.

 

Ameliyathanelerimiz, her tür operasyona imkân sağlayan çağdaş anestezi donanımına sahiptir. Hastalarımız ile ekibin maksimum güvenliği ve konforu için ihtiyaç duyulan tüm tedbirler alınmaktadır. 

 

Hastanemizde ameliyat kararı verilmiş olan hastaların yatışları yapıldıktan sonra, durumları anestezi hekimlerimiz tarafından değerlendirilir. Kontrol ve tetkiklerin ardından gerek görülen konsültasyonlarla beraber hastaların risk değerlendirilmesi yapılır. Uygun anestezi yolu tespit edilerek hastalar bilgilendirilir ve hastadan resmi olarak onayı alınır. Bölgesel anestezi uygulanacak olan hastalar ile sezaryen operasyonları dışındaki tüm operasyonlar öncesi hastalar, premedikasyon yani ön anestezi uygulanarak ameliyathaneye alınırlar. Operasyon sonrası uyanma odasına alınarak izlenen hastalar, anestezi uzmanlarımızın kararına göre hemşire eşliğinde kata veya yoğun bakım servisine yönlendirilirler.

Hızlı Randevu